O nas

AMcO Sp. z o.o. jest polskim producentem mieszanek przyprawowych, marynat i preparatów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego.

W ponad piętnastoletniej tradycji AMcO koncentruje się na oferowaniu klientom kompleksowych rozwiązań technologicznych i produktowych.

Od wielu lat realizujemy nasz cel jakim jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla sektora spożywczego ze szczególnym naciskiem na branżę mięsną i rybną. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją mieszanek przyprawowych i dodatków funkcjonalnych.

Posiadamy nowoczesny i funkcjonalny Zakład Produkcyjny ,Dział Badań i Wdrożeń z własnym Centrum rozwoju produktu dający możliwości realizacji indywidualnych potrzeb odbiorców.

Firma jest obecnie jednym z liderów na krajowym rynku w swoim sektorze. Odbiorcami technologii AMcO są zakłady przetwórstwa mięsnego, rybnego oraz wiele firm z szeroko pojętej branży przetwórstwa spożywczego .

Czynniki przewagi konkurencyjnej:

  • 1. Zapewniamy wysoką i stabilną jakość wyrobów przy zastosowaniu naszych mieszanek.
  • 2. Realizujemy Politykę Jakości i Bezpieczeństwa Żywności poprzez sprawnie funkcjonujący System Zarządzania zgodny z wymaganiami norm: IFS Food, ISO 14001:2015 oraz przepisów prawa. Systematyczny nadzór prowadzony jest poprzez wewnętrzne audity, przeglądy zarządzania oraz audity niezależnej jednostki certyfikującej. Więcej szczegółów tutaj.
  • 3. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru naszych produktów. Nasi przedstawiciele handlowi i technolodzy czuwają nad pomyślnym i efektywnym wdrożeniem produktów.
  • 4. Dbamy o satysfakcję klienta – dążymy do tego, by oferowane przez nas produkty dawały optymalne efekty w procesie produkcyjnym w zakładach mięsnych. Przy wdrażaniu nowości oraz udoskonalaniu obecnych produktów uwzględniamy aspekty ekonomiczne produkcji naszych klientów. Zapraszam tutaj do wypełnienia Ankiety Satysfakcji Klienta.
  • 5. Nasze produkty są doceniane i nagradzane zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami tutaj.
  • 6. Posiadamy nowoczesny Zakład Produkcyjny składający się z: linii produkcyjnej mieszanek przyprawowych, funkcjonalnych i marynat olejowych, maszyn do konfekcjonowania wyrobów finalnych, magazynu surowców, nowocześnie wyposażonego laboratorium.
  • 7. Rozwijamy się poprzez realizacje strategicznych celów tj.: poszerzenie rynków zbytu, poszerzanie oferty asortymentowej, doskonalenie zasobów infrastruktury, optymalizacje efektywności ekonomicznej, stałą troskę o jakość i bezpieczeństwo wyrobów, zwiększanie świadomości pro-jakościowej pracowników i stałe podnoszenie ich kwalifikacji oraz zacieśnianie kontaktów z klientami.
  • 8. Dział Badań i Wdrożeń w własnym Centrum Rozwoju Produktu oferuje realizację projektów indywidualnych naszych klientów.